Druhý týden

V pátek 15. srpna to bylo šest let, co jsme si Adisu jako malé štěňátko přivezli domů a teď tady máme zasloužilou mámu a dvě tasemnice.

Ve čtvrtek 21. srpna - našim dvojčátkům byly dva týdny, v částí "Vrh A" doplňuji váhové přírustky po týdnech. 

 

Na začátku druhého týdne jsme ještě měli obavy o Adisu. Její zdravotní stav se naštěstí po lécích začal zlepšovat. Víc odpočívá, jelikož po nakrmení a očištění štěňátek nezůstává s nimi pořád v porodní bedně. Obě fenečky jsou jako klíšťata a nenechaly by mámu chvilku na pokoji. V pondělí 18. 8. jsme byli s Áďou na kontrole u veterinářky, do čtvrtka bude ještě brát léky a doufáme, že vše bude opět v pořádku.

Štěňátka jsou v pohodě, mlíčka mají dostatek a již se začínají stavět na všechny čtyři packy a otvírají se jim očká. Je u nás veselo.

Níže jsou aktuální fotky z konce druhého týdne. Štěňátka jsou čilá, již krásně běhají. Černoška je průzkumník, Blondýna pohodářka, ale když ji Černoška probudí, zapojí se do očichávání a olizování také. Očká již mají úplně otevřená.

Máme již novou rodinu i pro Černošku. Ve čtvrtek musel zpět do Skotska syn Tomáš, velký opečovávatel štěňátek a můj pomocník. Adiska je opět vzorná mamča, štěňátka krmí cca po třech hodinách, v noci jsou již intervaly i delší.